Flebologia i leczenie ran przewlekłych

Flebologia i leczenie ran przewlekłych

Lek. med. Artur Lejtman – specjalista chirurgii ogólnej, flebolog

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Specjalista Chirurgii Ogólnej pierwszego oraz drugiego stopnia.

Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych, a także Certyfikację Flebologiczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Od 25 lat pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Knurowie, a od 20 lat zdobywa doświadczenie pracując w Poradniach Chirurgicznych.  Systematycznie bierze udział w kongresach medycznych polskich i zagranicznych. Okresowo pisze artykuły naukowe do czasopism medycznych.  

Zajmuje się leczeniem żylaków kończyn dolnych zarówno operacyjnym jak i zachowawczym. Wykonuje zabiegi skleroterapii żylaków kończyn dolnych i odbytu.

W szczególności zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran – stóp cukrzycowych, owrzodzeń podudzi, łącznie z leczeniem kompresyjnym i podciśnieniowym ran.  Leczy obrzęki żylne i limfatyczne kończyn.

Wykonuje również operacje żylaków kończyn dolnych metodą Flebogrif (metoda obliteracji mechaniczno-chemicznej wykorzystująca system Flebogrif® - nowość wśród małoinwazyjnych metod leczenia żylaków).


Kontakt i ustalanie wizyt: 667 140 877


Dlaczego akurat my ?

Doświadczenie

Doświadczenie

Wypracowane i sprawdzone metody leczenia chorób skóry z zakresu chirurgii i dermatochirurgii.
Dostępność

Dostępność

Zapewniamy dostęp do lekarzy wielu różnych specjalizacji - wszystko na miejscu.
Nowoczesność

Nowoczesność

Nowoczesny innowacyjny sprzęt medyczny, na którym pracują nasi lekarze.
Przejdź do góry

Stosujemy pliki cookies.

Więcej szczegółów